Zbigniew Marecki

Wojsko zbudowało wojsku mieszkania

W pełni wykończony blok dla wojskowych przy ul. Kosynierów Gdyńskich 3 w Słupsku czeka już na zasiedlenie przez lokatorów Fot. Łukasz Capar W pełni wykończony blok dla wojskowych przy ul. Kosynierów Gdyńskich 3 w Słupsku czeka już na zasiedlenie przez lokatorów
Zbigniew Marecki

30 listopada odbędzie się uroczystość przekazania kluczy do 30 mieszkań w Słupsku dla żołnierzy z powiatu słupskiego i ich rodzin. Mieszkania są wykończone “pod klucz”, a blok ma plac zabaw i podziemne miejsca garażowe.

W najbliższy czwartek Agencja Mienia Wojskowego przekaże do użytkowania nowy budynek mieszkalny dla żołnierzy przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 3 w Słupsku. W budynku zamieszkają wojskowi pełniący służbę na terenie powiatu słupskiego.

- 30 listopada pierwsi żołnierze i ich rodziny odbiorą klucze do swoich mieszkań z rąk p.o. prezesa AMW Dominika Zaremby. Inwestycja powstała ze środków uzyskanych przez agencję ze sprzedaży zbędnych już dla wojska nieruchomości - mówi Milena Wyszyńska, specjalista ds. public relations i marketingu w Oddziale Regionalnym AMW w Gdyni i dodaje, że inwestycję przeprowadzono bez dodatkowej dotacji budżetowej.

Pozostało jeszcze 66% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Zbigniew Marecki

Jestem dziennikarzem "Głosu Pomorza". Mieszkam w Słupsku. Zajmuję się codziennymi sprawami mieszkańców Słupska i regionu słupskiego. Interesują mnie ludzie, życie społeczne i polityczne, gospodarka, samorząd i historia regionalna.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.