Zbigniew Marecki

Wyróżnieni Srebrnymi Niedźwiedziami

Przypomnijmy, że do tegorocznego konkursu zaproszono podmioty, które mają siedzibę lub prowadzą działalność gospodarczą na terenie Ziemi Słupskiej (czyli Fot. Łukasz Capar Przypomnijmy, że do tegorocznego konkursu zaproszono podmioty, które mają siedzibę lub prowadzą działalność gospodarczą na terenie Ziemi Słupskiej (czyli w praktyce chodzi o dawne województwo słupskie).
Zbigniew Marecki

Mirosław Kamiński, prezes Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, został Menedżerem Słupskiej Gospodarki 2016.

Tak zdecydowała kapituła konkursu „Srebrny Niedźwiedź” – Lider Promocji Słupskiej Gospodarki 2016, którego gala odbyła się w piątek w słupskiej filharmonii. W każdej kategorii ogłoszono jedynie, komu przyznano Srebrnego Niedźwiedzia i dwa wyróżnienia. W kategorii debiutant statuetka przypadła MP Technology ze Słupska, która zajmuje się nowymi technologiami.

Wyróżnienia otrzymali: Eniga Cafe & Beauty Edwarda Zdrojka ze Słupska oraz Spółdzielnia Socjalna „Razem” z Kępic. W kategorii gospodarstwo agroturystyczne statuetka Srebrnego Niedźwiedzia powędrowała do Renaty Knitter, właścicielki pokoi gościnnych w Komninie, a wyróżnienia dostały gospodarstwa agroturystyczne „U Sikorki” Iwony Sikory z Lubuczewa oraz „Puk, Puk Eko i Zdrowe Koła” Agnieszki Pajdo-Ruszczyńskiej z Gardny Wielkiej.

W kategorii przedsiębiorstwa mikro i małe triumfował PPH Eko-Plast Jerzego Burego ze Słupska, a wyróżnienia otrzymali: Firma Kosmetyczna Loton ze Słupska oraz Usteckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego. Wśród firm średnich i dużych statuetka powędrowała do firmy Markos z Głobina, a wyróżnienia do spółki Łosoś z Włynkówka i M&S Pomorska Fabryka Okien ze Słupska.

W kapitule konkursu, która wybrała zwycięzców, zasiadali starosta słupski, prezes Słupskiej Izby Przemysłowo-
Handlowej, starszy Cechu Rzemiosł Różnych w Słupsku, prezydent miasta Słupska, dyrektor Słupskiego Inkubatora Technologicznego, wiceprezes NOT oraz dyrektor ODR Słupsk. Celem konkursu, który w tym roku odbył się już po raz 15, jest wyróżnienie i nagrodzenie najbardziej wartościowych, innowacyjnych przedsiębiorstw.

Przypomnijmy, że do tegorocznego konkursu zaproszono podmioty, które mają siedzibę lub prowadzą działalność gospodarczą na terenie Ziemi Słupskiej (czyli w praktyce chodzi o dawne województwo słupskie).

Gala konkursu Srebrny Niedźwiedź 2016. Oglądaj wideo

Zbigniew Marecki

Jestem dziennikarzem "Głosu Pomorza". Mieszkam w Słupsku. Zajmuję się codziennymi sprawami mieszkańców Słupska i regionu słupskiego. Interesują mnie ludzie, życie społeczne i polityczne, gospodarka, samorząd i historia regionalna.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.