Zbrojny gang nie usłyszał po 31 rozprawach wyroku

Czytaj dalej
Bogumiła Rzeczkowska

Zbrojny gang nie usłyszał po 31 rozprawach wyroku

Bogumiła Rzeczkowska

Na piątek Sąd Okręgowy w Słupsku wyznaczył termin ogłoszenia wyroku przeciwko 16 oskarżonym w sprawie zorganizowanej grupy przestępczej ze Słupska i okolic.

Tak się jednak nie stało. Sędzia Aldona Chruściel-Struska wznowiła proces, by przed ogłoszeniem wyroku uprzedzić o możliwości zmiany kwalifikacji prawnej czynów zarzucanych oskarżonym. Tych jednak nie było w komplecie na sali rozpraw. Zabrakło także wszystkich obrońców. W tej sytuacji sąd wyznaczył dwa kolejne grudniowe terminy rozpraw.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Bogumiła Rzeczkowska

Dziennikarstwo jest moją pasją i sposobem na życie. Od wielu lat relacjonuję procesy sądowe i piszę o sprawach kryminalnych. Zaglądam też do usteckiego ratusza, by sprawdzić, co ważnego dzieje się w moim mieście. Jednak najbardziej lubię podróże w czasie, a moją ulubioną stacyjką jest Powojenna Ustka. Piszę o pierwszych ustczanach, o radosnych wydarzeniach, które tu się rozegrały, ale i o zapomnianych dramatach. Jestem wielbicielką starych fotografii, archiwaliów i oczywiście bibliotek cyfrowych, które przywracają pamięć i pozwalają, by przetrwała w następnych pokoleniach.          

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.