Zbigniew Marecki

Złodzieje pobili ochroniarza

Złodzieje pobili ochroniarza
Zbigniew Marecki

Policjanci ze Słupska zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w miniony czwartek ukradli towary w markecie i pobili ochroniarza.

Sprawcy, którym ochroniarz chciał odebrać ukradzione rzeczy, dotkliwie pobili próbującego ich zatrzymać pracownika. Mężczyzna znajduje się w szpitalu. Obydwaj sprawcy, którymi okazali się 36- i 37-letni słupszczanie, zostali aresztowani.

Sprawa zaczęła się, gdy dyżurny Komendy Miejskiej w Słupsku otrzymał zgłoszenie o szarpaninie przed jednym z miejscowych sklepów. Doszło do niej, gdy pracownik ochrony próbował uniemożliwić wyjście ze sklepu złodziejom, którzy z regału sklepowego ukradli artykuły o wartości prawie 200 złotych. Napastnicy najpierw grozili ochroniarzowi, a następnie dotkliwie go pobili, łamiąc mu rękę. Poszkodowany znajduje się w szpitalu.

Policjanci z patrolu, mając wstępny rysopis sprawców, rozpoczęli ich poszukiwania. Kilkanaście minut później jeden z policjantów zauważył mężczyznę odpowiadającemu opisowi. Wkrótce ustalono, że związek z rozbojem miał także jego 37-letni brat. Zatrzymany 36-latek trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia policjanci zatrzymali także jego ukrywającego się brata. Grozi im kara do 10 lat więzienia.

Zbigniew Marecki

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gp24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.