Marzena Sutryk

Zmiany na przystankach w Koszalinie. Mniej dla prywatnych

Al. Armii Krajowej - w styczniu ma tu działać centrum przesiadkowe Fot. Radek Koleśnik Al. Armii Krajowej - w styczniu ma tu działać centrum przesiadkowe
Marzena Sutryk

W Koszalinie zmniejszyła się dostępność przystanków miejskich dla prywatnych przewoźników. Powstaje centrum przesiadkowe.

Uchwała podjęta podczas sesji Rady Miejskiej w Koszalinie w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych oraz warunków i zasad korzystania z przystanków, których właścicielem lub zarządzającym jest miasto Koszalin, oraz ustalenia opłaty za korzystanie przez operatorów i przewoźników z przystanków komunikacyjnych, porządkuje pewne kwestie związane z przystankami.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.